Złotówka koryguje ruch spadkowy

26.10.2019 przedstawiłem analizę złotówki, sugerując , że zaczyna się większa aprecjacja złotówki.

Przygotujmy się na big shorta na złotówce !

Formacja spadkowa dopełniła się piąta falą i odbijając się od poziomu 3.800 rozpoczęła korektę. Korekta tego ruchu i w/g analizy technicznej powinna dotrzeć do poziomu 61.8 zniesienia Fibo czyli ok 3.950 zł/$. Jest też możliwość mocniejszego wybicia do poziomu 71.2 % Fibo co ukształtuje formację odwrócenia trendu RGR. Uważam ,że korekta zakończy się na poziomie 3.950 bo witać tam chmurę ichimoku stanowiącą mocny opór.

 

Jeśli taka struktura się potwierdzi złotówka w 2020 może umocnić się do wartości 3.4500 zł/$ gdzie nastąpi odwrócenie trendu na deprecjacyjny z celem 4.200 zł/$

Traders Trust oferuje konkurencyjne niskie spready. Wysoka rynkowa pozycja oraz generowany obrót pozwala nam na negocjowanie doskonałych warunków rynkowych z naszymi dostawcami płynności. Możesz inwestować na rynku forex wykorzystując depozyt od 0,2% i 0,5% dla CFD, który jest jednym z najniższych na rynku. Użytkownicy mogą ćwiczyć na rachunkach Demo, które odzwierciedlają rzeczywiste warunki rynkowe. Możesz zacząć inwestować na rachunku realnym już od 100 USD. Wszystkie środki klientów są zdeponowane w renomowanych instytucjach finansowych oraz bankach międzynarodowych. Dźwignia od 1-30 do 1-500.

Pozdrawiam

Krzysztof Wojciechowski

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *