Złoto realizuje plan odwrócenia trendu RGR

10 marca przedstawiłem kolejną analizę złota sugerując korekto poprzednich spadków i realizację budowy formacji odwrócenia trendu RGR

Złoto odreagowuje spadek. Czekamy na formację RGR ?

Ten sam wykres z piątku. Złoto dotarło do poziomu 72% zniesienia fibo i tworzac szczyt prawego ramienia RGR kontynuuje trend spadkowy.

Czekam na ważne wsparcie na poziomie  1280-1270 gdzie przebiega linia szyi całej formacji. Przebicie jej otwiera drogę do poziomów 1200.

 

Najwyższy poziom świadczonych usług

Traders Trust oferuje konkurencyjne niskie spready. Wysoka rynkowa pozycja oraz generowany obrót pozwala nam na negocjowanie doskonałych warunków rynkowych z naszymi dostawcami płynności. Możesz inwestować na rynku forex wykorzystując depozyt od 0,2% i 0,5% dla CFD, który jest jednym z najniższych na rynku. Użytkownicy mogą ćwiczyć na rachunkach Demo, które odzwierciedlają rzeczywiste warunki rynkowe. Możesz zacząć inwestować na rachunku realnym już od 100 USD. Wszystkie środki klientów są zdeponowane w renomowanych instytucjach finansowych oraz bankach międzynarodowych. Dźwignia od 1-30 do 1-500.

Zapraszam też do śledzenia inwestycji.

Pozdrawiam

Krzysztof Wojciechowski

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *