W piątek Chiny miały Święto Smoczych Łodzi, a banksterzy na to, jak na lato. Zmienność gwarantowana.

W ostatnim artykule…

payarollsy – zatrzęsły się gliniane nogi kolosowi ?

….pisałem „Takiego zachowania rynków mało kto się spodziewał dane jednak koniec końców pokazują czy król jest nagi czy nie:). Ale zwróciłem uwagę, że to mogła być manipulacja.

” To jedna z analiz po piątkowym Armagedonie payarollsów w USA. Ale czy to nie aby manipulacja ? Jeszcze kilka dni temu Yellen „piała” z zachwytu jak to dobrze w gospodarce USA i , że podniesienie stóp % jest już na wyciągnięcie reki. Czyżby nie miała wstępnych danych co się dzieje w sektorze poza rolniczym ? Nie sądzę. Takie raporty nie są konstruowane w dzień ogłoszenie. Yellen doskonale wiedziała co się wydarzy w piątek , a po mimo tego pozytywnie wypowiadała się o gospodarce USA i o stopach procentowych.Czy nikt nie zauważył , że stopa bezrobocia w całych USA spadła z 5% do 4.7% ? PMI wzrosło, zamówienia fabryk też.Czy to nie są dobre dane ? Manipulacja ?Czy to tylko korekta ? Czy czeka nas teraz odwrót ? Rynek wszystko zweryfikuje.”

Ja wyznaczyłem sobie strukturę fal Elliotta, która pokrywała się ze zniesieniem fibo 61.8 % i zacząłem kupować dolara USD. Analiza okazała się prawidłowa.

BOSSAUSDDaily1

W takim przypadku logicznym było szukanie shortów na edku.

EURUSDH1

EURUSDH11

EURUSDH111

Pozycję pozamykane i w związku z dotarciem pary do pierwszego zniesienia fibonaciego w okolicach 1.1250 inwestuję w longi. Mały zwiadowca na początek 🙂

EURUSDH1111

 

 

Co się dzieje na PAMM ( PAMM-ach) , którymi zarządzam ?

Dzięki  poprawnym analizom, i prawidłowym zarządzaniem pozycjami, konta PAMM, które prowadzę systematycznie powiększają swój kapitał. Zapraszam chętnych do współpracy. Minimalny depozyt to 100 euro. Obecnie konto PAMM Euro (agresywne) zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, a konto USA (konserwatywne) jest obecnie na miejscu trzecim.

Krzywa przyrostu kapitału odzwierciedla rzeczywistą wartość zarządzanym kapitałem i uwzględnia otwarte pozycję zarówno ujemne jak i dodatnie. Spadki na wykresie nie są wynikiem utraty kapitału , tylko jego przetrzymaniem w pozycji minusowej. Jak widać w historii , po każdej korekcie mamy spory wzrost depozytu.

Wyznaję zasadę że  … ” drzewa do nieba nie rosną ,a każda studnia ma swoje dno” . Każdy instrument podlega spadkom i wzrostom  , należy to tylko poprawnie przeanalizować i w odpowiednim momencie księgować, zarówno straty jak i zyski.

Ja nie jestem nie omylny , też księguję straty,ale ich wartość jest znacznie mniejsza niż księgowane zyski.

Obecnie pracują już drugi PAMM. Dolarowy jest strukturą konserwatywną gdzie szukam inwestycji w długim terminie bez konieczności częstych zmian inwestycyjnych. Interesuje mnie też instrumenty z dodatnim SWAPEM.

ranking 12.06.2016

top 3 portfela 12.06.2016

strategia 12.06.2016

 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą załóż konto z linku poniżej i skontaktuj się z nami. To jest PAMM zamknięty więc wymagana jest akceptacja warunków.

728x90

Zapraszam do kontaktu

Krzysztof Wojciechowski

tel 601 770717  , mail  easygameforex@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *