Protokół Spotkania FOMC – to nie zawsze ogromna zmienność.

Protokół Spotkania FOMC – to nie zawsze  ogromna zmienność ale zawsze znajdzie się szansa na znalezienie dobrego wejścia.08.01.2014 gbp-pln sell

Dzisiaj na FOMC w zasadzie wiało nudą , zmienność podstawowa więc zabezpieczyłem swoje pozycję i szukałem wejścia na końcu zmienności. Wydaje mi się, że to może być dobre rozwiązanie. Na H-1 widać świecę odwrócenia trendu ( ważka i spadającą gwiazdę ). Ponadto jako trzecią godzinę, uformował się młot z korpusem spadkowym. Widać , ze stochastic  zakręca w dół, a na MACD zielony diagram traci swoją moc i kieruje się ku linii zero. To analiza techniczna. Można też zauważyć ogromne knoty na ostatnim trzecim R-3, z oporów Pivot Pointa. Jeśli wejście jest poprawne to mamy ogromny potencjał na shorta, rzędu 1300 punktów. Na tej parze w shorcie jest SWAP dodatni co daje nam dodatkową premię.  Jest szansa na niezłą piramidę w trendzie spadkowym. Polecam analizę tej pary.

Jutro o godzinie 13.00 podane zostaną informację „Polityka ratunkowego zasilania systemu bankowego płynnością Bank of England ogółem”  oraz ” Ustalenie Stopy Procentowej” co określi nam prawdopodobny kierunek ” Kabla” na następne tygodnie.

Pozdrawiam

Krzysztof Wojciechowski

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *