payarollsy – zatrzęsły się gliniane nogi kolosowi ?

Takiego zachowania rynków mało kto się spodziewał dane jednak koniec końców pokazują czy król jest nagi czy nie:) W przypadku USA nie ma wątpliwości że gospodarka amerykańska leży i pozorowany wzrost gospodarczy tam jest tylko efektem ciągłego pompowania środków energetycznych. USA gospodarką na sterydach? Hmmm…. minięcie z prognozą o około 100 tys. to najsłabszy wzrost etatów – dokładnie od jesieni 2012 roku. Takiego skokowego obsunięcia rynek dawno nie zaobserwował. Co to znaczy? Żegnamy się na jakiś czas z podwyżką, może w tym roku może nie… Do tego potrzebujemy lepszych danych a do lepszych danych trzeba będzie dodrukować koło się zamyka:) cyt Robert Cyrzan 

To jedna z analiz po piątkowym Armagedonie payarollsów w USA. Ale czy to nie aby manipulacja ? Jeszcze kilka dni temu Yellen „piała” z zachwytu jak to dobrze w gospodarce USA i , że podniesienie stóp % jest już na wyciągnięcie reki. Czyżby nie miała wstępnych danych co się dzieje w sektorze poza rolniczym ? Nie sądzę. Takie raporty nie są konstruowane w dzień ogłoszenie. Yellen doskonale wiedziała co się wydarzy w piątek , a po mimo tego pozytywnie wypowiadała się o gospodarce USA i o stopach procentowych.Czy nikt nie zauważył , że stopa bezrobocia w całych USA spadła z 5% do 4.7% ? PMI wzrosło, zamówienia fabryk też.Czy to nie są dobre dane ? Manipulacja ?Czy to tylko korekta ? Czy czeka nas teraz odwrót ? Rynek wszystko zweryfikuje.

Fakt, jest jeden można się było do tego przygotować obserwując pogłębiającą się dywergencję spadkową na indeksie dolara.

BOSSAUSDH42

Również do zmiany trendu szykowały się waluty z Antypodów. Piękną elementarną formację spodka można było zaobserwować na wykresie kangurka. Zważywszy , że budowała się przy dywergencji wzrostowej to inwestycję w longi można było robić przy ogromnym prawdopodobieństwie sukcesu.

AUDUSDH41

Dobre dane z Chin jakie się ostatnio pojawiały pomogły również kiwi , które po pierwszej fali wzrostowej i małej korekcie , na payarollsach wystrzeliło w górę jak z procy.

NZDUSDH4

Co się dzieje na PAMM ( PAMM-ach) , którymi zarządzam ?

Dzięki  poprawnym analizom, i prawidłowym zarządzaniem pozycjami, konta PAMM, które prowadzę systematycznie powiększają swój kapitał. Zapraszam chętnych do współpracy. Minimalny depozyt to 100 euro. Obecnie konto PAMM Euro (agresywne) zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, a konto USA (konserwatywne) jest już na miejscu drugim.

Krzywa przyrostu kapitału odzwierciedla rzeczywistą wartość zarządzanym kapitałem i uwzględnia otwarte pozycję zarówno ujemne jak i dodatnie. Spadki na wykresie nie są wynikiem utraty kapitału , tylko jego przetrzymaniem w pozycji minusowej. Jak widać w historii , po każdej korekcie mamy spory wzrost depozytu.

Wyznaję zasadę że  … ” drzewa do nieba nie rosną ,a każda studnia ma swoje dno” . Każdy instrument podlega spadkom i wzrostom  , należy to tylko poprawnie przeanalizować i w odpowiednim momencie księgować, zarówno straty jak i zyski.

Ja nie jestem nie omylny , też księguję straty,ale ich wartość jest znacznie mniejsza niż księgowane zyski.

Obecnie pracują już drugi PAMM. Dolarowy jest strukturą konserwatywną gdzie szukam inwestycji w długim terminie bez konieczności częstych zmian inwestycyjnych. Interesuje mnie też instrumenty z dodatnim SWAPEM.

 ranking 04.06.2016

top 3 porfeli 04.06.2016

 


stategia usd 04.06.2016

 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą załóż konto z linku poniżej i skontaktuj się z nami. To jest PAMM zamknięty więc wymagana jest akceptacja warunków.

 

728x90

 

Zapraszam do kontaktu

Krzysztof Wojciechowski

tel 601 770717  , mail  easygameforex@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *