Payarollsy i dane o bezrobociu zawsze powodują dużą zmienność na rynku.

Piątkowe dane o zatrudnieniu pozarolniczym „payarollsy” oraz dane o stopie bezrobocia zawsze generują dużą zmienność na rynku. Częstym zjawiskiem jaki pojawia się jest obranie w pierwszej kolejności przeciwnego kierunku do prawidłowej interpretacji pojawiających się danych przez inwestorów, po czym rynek wraca i obiera prawidłowy kierunek. Dzieje się tak kiedy banksterzy na poziomach popytu i podaży generują ruch przeciwny w celu wyczyszczenia pozycji SL. Wczoraj był tego doskonały przykład ,kiedy po pojawieniu się danych dolar w pierwszym momencie został umocniony i dotarł do nowych szczytów  (79.815) po czym nastąpiła radykalna zmiana kierunku i dolar zaczął deprecjację.

Uważam, że przyszły tydzień będzie elementem korekcyjnym ostatnich wzrostów na dolarze z docelową formacją RGR zmieniająca na dolarze trend na wzrostowy.

Obecnie amerykańską walutę wspiera przede wszystkim przekonanie, że w grudniu Fed po raz trzeci w tym roku podniesie stopy procentowe, przez co przedział wahań dla stopy funduszy federalnych wzrośnie do 1,25-1,50 proc. Rynek terminowy wycenia to prawdopodobieństwo na poziomie 84 proc.

Warto w spokoju przeczekać pierwsze reakcję na rynku i spokojnie poszukać dogodnego wejścia w pozycję.

Potencjalna formacja RGR na parze EUR-USD jest odbiciem lustrzanym indeksu dolara

Zapraszam na moje analizy długoterminowe , które publikuję na portalu TradingView

Nawet 35 % dodatkowych pieniędzy w formie bonusu do konta real !!!

 

 

 

 Ta promocja jest dostępna dla kont w walutach USD, EUR, AUD i GBP. Premia jest dostępna dla wszystkich instrumentów finansowych.

Broker po weryfikacji dokumentów przyznaje bonus w/g wielkości wpłaconego depozytu. ( zdjęcie poniżej )

Zapraszam do inwestycji z bonusem , na kotach real.

Pozdrawiam

Krzysztof Wojciechowski

601770717  mail easygameforex@gmail.com

 

 

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *