Panu dolarowi na ten czas dziękujemy za owocną współpracę.

W artykule z 8 maja sugerowałem zakończenie deprecjacji dolara i jego powrót do wzrostów.US Dollar Index(Tygodniowy)20160508134343

Dzisiaj wykres przedstawia się następująco.

US Dollar Index(Dzienny)20160515173557

Jesteśmy przy pierwszym poważnym oporze , gdzie może nastąpić korekta lub dłuższa konsolidacja. Możliwe , że będziemy się poruszać w przedziale 94.50 (opór) 93.50 (wsparcie).

Wszystkie pozycję long zostały zamknięte i zastąpione jedną pozycją short.

BOSSAUSDH41

 

 

BOSSAUSDH43

 

Jak widać z wykresu to dosyć ważny poziom i jego przebicie i ponowne testowanie otworzy nam drogę do dalszej aprecjacji dolara.

Co się dzieje na PAMM ( PAMM-ach) , którymi zarządzam ?

250x250Krzywa przyrostu kapitału odzwierciedla rzeczywistą wartość zarządzanym kapitałem i uwzględnia otwarte pozycję zarówno ujemne jak i dodatnie. Spadki na wykresie nie są wynikiem utraty kapitału , tylko jego przetrzymaniem w pozycji minusowej. Jak widać w historii , po każdej korekcie mamy spory wzrost depozytu.

Wyznaję zasadę że  … ” drzewa do nieba nie rosną ,a każda studnia ma swoje dno” . Każdy instrument podlega spadkom i wzrostom  , należy to tylko poprawnie przeanalizować i w odpowiednim momencie księgować, zarówno straty jak i zyski.

Ja nie jestem nie omylny , też księguję straty,ale ich wartość jest znacznie mniejsza niż księgowane zyski.

Obecnie pracują już drugi PAMM. Dolarowy jest strukturą konserwatywną gdzie szukam inwestycji w długim terminie bez konieczności częstych zmian inwestycyjnych. Interesuje mnie też instrumenty z dodatnim SWAPEM.

ranking 15.05.2016

strategia 15.05.2015

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą załóż konto z linku poniżej i skontaktuj się z nami. To jest PAMM zamknięty więc wymagana jest akceptacja warunków.

728x90

 

 

Zapraszam do kontaktu

Krzysztof Wojciechowski

tel 601 770717  , mail  easygameforex@gmail.com

 

 

1 komentarz

  1. Z jakiego okresu to są wyniki?

    Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *