Na GBP-USD brakuje jeszcze jednej fali spadkowej, a Moodys obniża rating Wielkiej Brytanii z poziomu Aa1 do Aa2.

Agencja Moody’s obniżyła rating Wielkiej Brytanii z poziomu Aa1 do Aa2. Jako powód podano ryzyko, jakie dla brytyjskiej gospodarki niesie – bez względu na uzyskane w trakcie negocjacji warunki – opuszczenie Unii Europejskiej. Agencja ma zastrzeżenia również do rządowych planów naprawy finansów publicznych.

Patrząc na wykres GBP-USD z perspektywy tygodniowej możemy się pokusić o stwierdzenie , iż w/g teorii fal Elliotta brakuje nam zakończenia całej struktury falowej. Jeśli założymy , ze proporcje korekt w wyznaczonych prostokątach mają się wypełnić , to funt powinien dotrzeć do parytetu !!!

Zauważmy, że na interwale miesięcznym wskaźnik stochastic  osiągnął poziom 95 % wykupienia. Ważnym sygnałem zmiany trendu będzie nieco zmodyfikowany stochastic DiNapoliego, który potwierdzi ruszającą deprecjację funta.

Tygodniowa konsolidacja przy malejącym wolumenie i mieniającym się kierunku na wskaźnikach sugeruję korektę w nadchodzącym tygodniu.

Wybierz jednego z proponowanych brokerów i zacznij swoją przygodę z inwestycjami.

Nawet 35 % dodatkowych pieniędzy w formie bonusu do konta real !!!

 

 

Możesz anulować dowolną transakcję w ciągu godziny !

 

Jako pierwsza firma w branży, easyMarkets wprowadza wyjątkową funkcję dealCancellation. Włącz ją, zawierając transakcję, a jeśli zacznie ona notować straty, masz 60 minut na jej anulowanie i odzyskanie pieniędzy.

Sposób, w jaki handlujesz właśnie się zmienił

dealCancellation daje ci niespotykaną przewagę podczas handlu na dynamicznych i emocjonujących rynkach finansowych. Co to oznacza dla twojego handlu?

Możliwości
Wykorzystanie zmienności, zachowując spokój umysłu
Bezpieczeństwo
Bezpieczny handel podczas ważnych wydarzeń
Pewność siebie
Handlowanie z pewnością siebie, nawet jeśli kurs zmienia się na niekorzyść
Przewaga
Masz przewagę na rynku i możesz zawierać większe transakcje

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem ORE w ramach zgłoszenia patentowego „Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.

Zapraszam do kontaktu

Krzysztof Wojciechowski

email easygameforex@gmail.com tel 601770717

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *