Możesz anulować dowolną transakcję w ciągu godziny !

Jako pierwsza firma w branży, easyMarkets wprowadza wyjątkową funkcję dealCancellation. Włącz ją, zawierając transakcję, a jeśli zacznie ona notować straty, masz 60 minut na jej anulowanie i odzyskanie pieniędzy.

Sposób, w jaki handlujesz właśnie się zmienił

dealCancellation daje ci niespotykaną przewagę podczas handlu na dynamicznych i emocjonujących rynkach finansowych. Co to oznacza dla twojego handlu?

Możliwości
Wykorzystanie zmienności, zachowując spokój umysłu
Bezpieczeństwo
Bezpieczny handel podczas ważnych wydarzeń
Pewność siebie
Handlowanie z pewnością siebie, nawet jeśli kurs zmienia się na niekorzyść
Przewaga
Masz przewagę na rynku i możesz zawierać większe transakcje

Kiedy korzystać z dealCancellation?


Dokonaj transakcji!

Proces zawierania transakcji może się wiązać z wieloma emocjami i nerwami. Nie bój się. Dokonaj transakcji, a jeśli coś pójdzie nie tak, po prostu ją anulujesz…–jak gdyby nigdy nic się nie stało!

Większe transakcje

Czy kiedykolwiek chciałeś podnieść poprzeczkę i zawierać transakcje na większą skalę? Teraz możesz to robić, pamiętając o tym, że jeśli rynek będzie przeciwko Tobie, po prostu anulujesz transakcję.

Handluj na dużych zmiennośćach rynku – bezpiecznie!

Podczas ważnych wydarzeń, na przykład ogłaszania raportów NFP z rynku pracy, wielu brokerów wyłącza możliwość dokonywania transakcji. My nie! Skorzystaj maksymalnie na takiej okazji, a jednocześnie chroń się przed zagrożeniami.

Zmienność cen może być Twoim przyjacielem.

Zmienność cen oznacza więcej możliwości, ale też niesie ze sobą więcej ryzyka. Dzięki dealCancellation eliminujesz to ryzyko, a każdą transakcję, która zaczyna tracić, możesz anulować.

Zapraszam

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *