Konkurs mForex – demo ale rywalizacja na realnych zasadach :)

Inwestowanie na kontach demo, to radykalnie inne podejście szczególnie w swerze psychologii tradingu. Tu nie ma ogromnej presji, jaka wywierana jest na nas w sytuacjach , gdzie nasze pozycję są stratne i nie wiemy czy rynek wróci czy dalej będzie szedł przeciwko nam. Stracona kasa na demo jest wirtualnym pieniądzem i nie ma dla nas znaczenia. Real to zupełnie inna bajka.

Niejako pośrednim sprawdzianem  swojej wiedzy, umiejętności i odpowiedniej psychiki w tradingu są konkursy foreksowe .Wprawdzie w wirtualnym świecie , przy wirtualnych pieniądzach ale zasady dla wszystkich są równe. Liczy się wiedza, psychika i trochę szczęścia.

Ja postanowiłem sprawdzić swoje umiejętności w gronie ponad 6- tyś konkursowiczów i biorę udział w tej zabawie.

Jestem zawodowym traderem i zarządzam kontami o znacznie większym kapitałem niż          10 000 zł stąd ten rachunek jest na ostatnim miejscu w hierarchii ważności, ale codziennie znajduję czas na ustawienie i prowadzenie pozycji w/g mojej wiedzy i zasad jakimi się kieruję inwestując na foreksie.

Oto moje wyniki po pierwszym tygodniu konkursowym 🙂

Dane personalne .

dane personalne

Krzywa zysku po pierwszym tygodniu inwestycji .

wykresMiejsce w konkursie nick „kwkc” )

nik w konkursie i wyniki

145 miejsce , do liderów daleko , ale czołówka zmienna jest jak kalejdoskop 🙂 Wynik 270 % jest imponujący ale z 10 000 zł to trochę hazard 🙂 Oczywiście nie podważam wyniku i gratuluję .

Dla mnie prawie 62 %  podniesionego kapitału w tydzień, zważywszy , że konto ma najmniejszy priorytet ważności i tak jest sukcesem .

Zapraszam do śledzenia moich zmagań.

Pozdrawiam

Krzysztof  Wojciechowski

 

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *