Jak Uniknąć 5 Największych Zagrożeń Podatkowych dla Inwestorów?”

Zagrożenia podatkowe spędzają sen z powiek niejednemu Inwestorowi. To, czy prawidłowo rozliczysz dochody z Giełdy i Rynku Forex jest istotną częścią Twojej działalności na rynkach finansowych. Niestety nie jest to wcale proste i przyjemne. Ogromna ilość, często niejasnych przepisów powoduje, że aby się rozliczyć musisz poświecić na to wiele godzin. Nierzadko dochodzi do tego stres związany z możliwością popełnienia błędu i widmem urzędników skarbowych pukających do naszych drzwi.

Mam jednak dobrą wiadomość, dzięki której przezwyciężysz strach, nauczysz się rozliczać prawidłowo dochody i zwiększysz swoją świadomość podatkową. Zapraszam Cię na DARMOWĄ Konferencję Internetową, 28 stycznia o godz. 19:00 – Jak Uniknąć 5 Największych Zagrożeń Podatkowych dla Inwestorów? Dowiesz się m.in. jak w pełni rozliczyć prawidłowo podatki oraz jak wpływają na nie różnice kursowe. Oprócz tego poznasz sposób na to, jak bezboleśnie złożyć lub poprawić zaległe zeznanie podatkowe.

Konferencję poprowadzi Ekspert w dziedzinie rozliczeń podatkowych od dochodów kapitałowych – Barbara Mierosławska, Prezes Zarządu TAX Finanse Rachunkowość Edukacja Twórczość Spółka z o.o.

Po więcej szczegółów zajrzyj na stronę – http://podatki-webinar.zyskajwiele.pl/

Webinar organizowany jest przez serwis Infoinwestor.pl, z którym nawiązałem współpracę.

Zapraszam

Krzysztof WojciechowskiIronFX_Promotion_Bonus_728x90_pl

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *