Informację o brokerze Avatrade

AvaTrade jest pionierem wśród innowacyjnych brokerów internetowych począwszy od 2006. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem specjalistów finansowych oraz ekspertów handlu online, których celem było udoskonalenie dotychczasowej oferty inwestowania internetowego.

Nasze wartości

AvaTrade wyznaje cztery główne wartości, które definiują nasze relacje z klientami i partnerami i przyświecają każdej podejmowanej przez nas decyzji.

Nasze wartości

AvaTrade wyznaje cztery główne wartości, które definiują nasze relacje z klientami i partnerami i przyświecają każdej podejmowanej przez nas decyzji.

  • uczciwość i bezstronność
  • obsługa klienta ponad wszystko
  • bezkompromisowa samoocena
  • nieustanna innowacja
  • Handel ponad dwustoma instrumentami, w tym towarami, indeksami, i akcjami
  • Inwestowanie na komputerze, tablecie i w internecie z AvaTradeAct i MetaTrader 4
  • Szereg platform inwestycyjnych oraz kompatybilność z EA i MQL5
  • Konta ze stałym i zmiennym spreadem, o wartości już od 0.9 pipsa
  • Kapitał klientów przechowywany na segregowanych kontach dla większego bezpieczeństwa
  • Podlegamy nadzorowi w Europie, Australii, Japonii, Afryka Południowa i na Dziewiczych Wyspach Brytyjskich

Regulacje

Licencjonowane oraz regulowane firmy brokerskie

AvaTrade specjalizuje się w internetowym handlu walutami na rynku Forex oraz kontraktami CFD na towary, akcje, ETF-y, obligacje oraz indeksy. Grupa jest licencjonowana i uregulowana prawnie w różnych krajach. Zapewnia to komfort klientom Avy oraz uświadamia, że handlują z wiarygodnym oraz ugruntowanym partnerem w oficjalnie kontrolowany sposób. Ava jest podmiotem podlegającym rygorystycznym wymogom, łącznie z tymi określającymi sposób: zajmowania się funduszami klientów, bezpieczeństwem owych funduszy oraz sprawozdawczości finansowej. Licencje i regulacje można znaleźć poniżej:

Unia Europejska

AvaTrade UE Ltd jest zarejestrowana w Irlandii oraz regulowana przez Centralny Bank Irlandii./a>. (Numer referencyjny: C53877) Ava Trade UE Ltd jest licencjonowaną firmą inwestycyjną podlegającą Dyrektywie w sprawie rynków instrumentów finansowych (MiFID). MiFID zapewnia regulacje obejmujące usługi inwestycyjne w zasięgu Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zwiększa on ich wydajność oraz przejrzystość finansową, ponadto chroni klientów usług inwestycyjnych.

Adres biura:
Centrum Finansowe AvaTrade
Five Lamps Place
Amiens Street
Dublin 1
Irlandia

Australia

Ava Capital Markets Australia Pty Ltd jest licencjonowana w Australii przez Australian Securities & Investments Commission (Numer licencji.: 406684). ASIC kontroluje australijskie spółki, rynki oraz usługi finansowe i jest odpowiedzialny za ich sprawiedliwe i przejrzyste działanie.

Adres biura:
AvaTrade Capital Markets Australia Pty Ltd.
Level 13
2 park street
Sydney NSW 2000
Australia

GUIA REGULATÓRIO ASIC 227

Australijska licencja i przepisy dotyczą tylko mieszkańców Australii.

Międzynarodowy (B.V.I.)

AvaTrade Ltd jest firmą oferującą usługi finansowe, zarejestrowaną na Brytyjkich Wyspach Dziewiczych. Jest ona w pełni licencjonowana oraz regulowana przez British Virgin Islands Financial Services Commission – Komisję Usług Finansowych Brytyjskich Wysp Dziewiczych. B.V.I. Financial Services Comission jest organem nadzorującym autoryzowanie oraz licencjonowanie firm oraz osób prywatnych prowadzących usługi finansowe.

Adres biura:
Euro American Trust Building
PO Box 3483
Road Town, Tortola
BVI

Japonia

Ava Trade Japan K.K. w Japonii jest licencjonowana oraz kontrolowana przez Financial Services Agency (numer licencji: 1662), the Financial Futures Association of Japan (License No.: 1574).

Adres biura:
Ava Trade Japan K.K.
Minatoku Akasaka 2-18-1
Akasaka Hillside Building (4th Floor)
Tokyo
Japan

Afryka Południowa

W 2016 r. AvaTrade stała się częścią rynku południowoafrykańskiego pod nazwą Ava Capital Markets Pty Ltd. Regulowana przez Financial Services Board (FSB) (Komisji Usług Finansowych) – nr licencji FSP – 45984.

Biuro południowoafrykańskie jest jedenastym biurem międzynarodowym AvaTrade, trzy z nich otwarto od początku 2015 r. Wejście AvaTrade do Afryki Południowej jest oznaką rozwoju i ruchu w dobrym kierunku.