dlaczego przydaje się platforma mobilna?


Czy zawsze jesteście w biurze i zarządzacie swoim kapitałem? A ile razy musieliście opuścić swoje stanowisko dowodzenia i coś innego robić? Ja wielokrotnie będąc poza biurem myślami byłem na platformie. Wielokrotnie po powrocie stwierdziłem, że ominął mnie najlepszy moment reakcji na swoje pozycje na platformie. Dlatego przy pierwszej wymianie telefonu u operatora poszukałem takiego, który umożliwi mi mobilne zarządzanie kapitałem.

Ponieważ konto mam w Biurze Maklerskim BOŚ, szukałem telefonu, który umożliwia wgranie takiej aplikacji. Wybrałem telefon Sony-Ericsson Xperia ARC. Duży wyświetlacz wystarczająco nadaje się do zarządzania kapitałem. Analizować wykresy na telefonie nie warto (szkoda oczu). Analizę przygotowuję sobie rano w biurze, a kontrolę pozycji mam przez cały dzień jeśli jestem w ruchu. Aplikacji używam głównie do zamykania pozycji, chociaż wielokrotnie widząc ruch ceny inwestowałem poprzez telefon.

Ponieważ w poniedziałek 15.10.2012 większość dnia byłem poza biurem zarządzałem pozycjami mobilnie.

Przedstawiam kilka zdjęć z działania:

  1. Wgrana aplikacja MT-4
  2. Kukurydza w shorcie na dodatniej pozycji
  3. Dodatnie pozycje kukurydzy i pszenicy na pozycjach, które zamykam z pozycji telefonu
  4. Zaksięgowane pozycję w ciągu dnia, ostatnie o 20:07 i zakończenie pracy

Aplikacja sama podlicza dzienny zysk. Polecam każdemu inwestorowi używania aplikacji mobilnej. Ja stosuję zasadę lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Stąd, będąc poza biurem, mając pozycję dodatnią po porostu ją zamykam. Okazji do zarobienia pieniędzy na Forexie jest codziennie wiele.